Opravdu pomáhá?

Znáte to. Drtivá většina referencí, které najdete na webu, jsou výmysly firem.

Dovolte nám proto, abychom vám teď představili reálné zkušenosti mužů z ČR a Slovenska, kterým KRALUX opravdu pomohl.

95 %  Overené hodnotenie
5 z 5 Overené hodnotenie
i
1487x
i
516x
i
288x
i
190x
i
87x

*  dátumy z júna 2022

Josef, 51 let
01. 07. 2022
„Lepší kvalita vlasů a ústup lupů.“
Zlepšila se mi kvalita vlasů. Aplikace je jednoduchá a za mě největší překvapení byl ústup šedin a totální zbavení se lupů.
David
27. 04. 2023
„Jsem spokojenej.“
Používám pravidelně už několik let. Vlasy vypadávají daleko méně, takže se mi netvoří kouty a šediny zatím nemám. Jsem spokojenej.
Stanislav Komosný, 71
31. 01. 2023
Moje hodnocení KRALUX můžu říci jen to, že to beru asi pět měsíců a účinek je malý, šediny moc nemizí a vlasy netmavnou. V mládí jsem měl tmavokaštanové. Takže můžu hodnotit tři hvězdičky. Jestli to není tím, že mám už sedmdesát let.
Pavel
27. 04. 2023
„Zlepšila se kvalita vlasů, ale na šediny vousů mi nezabral.“
Kvalita vlasů lepší, ale na prošedivělé vousy mi nezabral. Nicméně je potřeba říct, že jsem častokrát zapomněl aplikovat.
Milan, 60
08. 02. 2023
Pozoruji, že mi na lysinách začínají růst vlasy, takže naprostá spokojenost!!
František, 70
14. 03. 2023
S produktem jsem spokojený, vlasy rostou rychleji a částečně se zmírnilo šedivění.
Luboš L., 69
24. 03. 2023
U mě dobrý.
Michal, 55 let
01. 07. 2022
„Mám zdravější vlasy“
Zatím nevidím výrazné změny co se týče šedin. Mám ale zdravější vlasy a manželka se hned ptala co používám za nový šampón :) Uvidíme po dalším půl roce uživání.
Roman, 42 let
13. 04. 2017
„Nevěřil jsem, ale funguje.“
Moc podobným produktům nevěřím, ale jsem rád, že jsem vyzkoušel. Je to super. Po 4 měsících mám určitě kvalitnější a hustší vlasy, vidím úbytek šedin. Chlapům s problémy s vlasy doporučuji!
Miroslav, 33 let
13. 04. 2017
„Používám preventivně.“
Používám hlavně preventivně. Zatím to vypadá dobře.
Martin, 36 let
01. 07. 2022
„Zastavil vypadávání vlasů.“
KRALUX téměř zastavil mé časté vypadávání vlasů. Navíc jsem úplně bez lup. Jen ty šediny jdou zatím pomalu. Za mě 8/10.
Vladimír, 47 let
13. 04. 2017
„Funguje po 3 měsících.“
Po 3 měsících vidím mírný úbytek šedin po stranách. Za mě funguje.
Milan, 60 let
01. 03. 2023
„Naprostá spokojenost.“
Pozoruji, že mi na lysinách začínají růst vlasy, takže naprostá spokojenost!!
Ivan, K. Vary, 73 let
01. 03. 2023
„Zlepšila se kvalita vlasů.“
Zatím ok, zlepšila se kvalita vlasů a dál uvidíme. Nepoužívám ale každý den.

Honza
27. 04. 2023
„Ani jeden šedivý vous.“
Užívám pouze na vousy na oddálení šedivění a je to stopro.

MÁTE UŽ KRALUX?
DAJTE NÁM VEDIEŤ, AKO SA VÁM OSVEDČIL.

Priložte prosím svoju fotografiu s produktom KRALUX (veľká alebo malá škatuľa) s maximálnou veľkosťou 5 MB. Ďakujeme.

Spočitajte a zaokrúhlite (12.3 + 7.9) *

Údaje označené hviezdičkou a tučne sú povinné.

Objednať

Balenie na mesiac (2 fľaštičky)

Balenie na mesiac (2 fľaštičky)

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Garancia spokojnosti alebo vrátenie peňazí

Garancia spokojnosti alebo vrátenie peňazí

Určite máte otázky

Prečo vaše vlasy a fúzy šedivejú? +

Predčasné šedivenie a nadmerné vypadávanie vlasov trápi stále väčšie percento našej populácie. Môže za to strata melanínu, ktorému predchádza oslabený proces melanogenézy a zvýšený oxidatívny stres v korienkoch vlasov.

Naozaj to funguje? +

Chcete sa zbaviť šedín hneď a bezo zvyšku. Tak to bohužiaľ budete musieť použiť farbu, žiletku alebo holiaci strojček. Ale vašu otázku chápeme a máme na ňu jednoduchú odpoveď. Sami sme muži v strednom veku, a tak sa problém šedín týka chtiac/nechtiac aj nás. Preto sme dlhú dobu študovali látky, ktoré dokážu proces šedivenia zastaviť a dokonca zvrátiť. Našli sme tie najlepšie na trhu a vyvinuli KRALUX®! Nepredávame tak vodičku zabalenú do peknej fľaštičky, ale špičkový kozmetický produkt obsahujúci tie najmodernejšie patentované aktívne látky podložené vedeckými štúdiami, ktoré aktívne bojujú proti šedinám, starnutiu a podpore rastu fúzov a vlasov. A za tým si stojíme! Produkt si tiež vyrábame sami v Ostrave, aby sme mali nad kvalitou a procesom výroby stopercentnú kontrolu (aj keď v Číne by nás to stálo o polovicu menej).

Kedy uvidím prvé výsledky? +

Sérum KRALUX® naozaj nie je prípravok, kedy po prvej aplikácii ihneď vidíte výsledok – zázraky na počkanie bohužiaľ nevieme, ale vieme im ísť pekne naproti. Pri pravidelnom užívaní séra 1x/deň sa dostavia prvé výsledky po 4 až 6 týždňoch užívania, kedy dochádza k redukcii prvých šedín v priemere o 30%, posilnenie folikul a naštartovanie procesu melanogenézy. Odporúčame však sérum KRALUX® užívať po dobu min. 3 mesiacov. Po tejto dobe naplno prejaví plný potenciál prípravku.

Ako sérum KRALUX® funguje +

Sérum KRALUX® oobsahuje patentovanú látku Greyverse™, ktorá svojimi účinkami priamo pôsobí na bunky (melanocyty) vo vlasových koríkoch, kde ovplyvňuje produkciu melanínu a zároveň redukuje oxidatívny stres, čím dokáže nielen zastaviť šedivenie, ale aj postupne navrátiť prirodzenú farbu vašich vlasov a fúzov.KRALUX®tiež obsahuje patentovanú látku Capixyl™, ktorá svojimi účinkami posilňuje vlasovú štruktúru, zabraňuje vypadávaniu vlasov a obnovuje ich prirodzený rastový proces.

Ako KRALUX® používať? +

Sérum KRALUX®sa používa 1x denne ideálne večer po sprche, kedy môže po celú noc pôsobiť. Malé množstvo séra naneste končekmi prstov do vlasov alebo fúzov, vmasírujte až na pokožku. Aspoň 1 hodinu od aplikácie nezmývajte a nechajte KRALUX®pôsobiť.

Ako dlho vydrží 1 ks balenia séra KRALUX®? +

Sérum KRALUX® obsahuje 2 fľaštičky po 15 ml. Výdrž je veľmi individuálna. Máme odskúšané, že jedno balenie pri aplikácii 1x denne na krátke fúzy a vlasy súčasne vydrží približne na 20 až 30 dní. Výdrž sa ďalej líši v závislosti od dĺžky vlasov, fúzov a množstva použitého séra na jednu aplikáciu.

Má KRALUX® nejaké vedľajšie účinky? +

Žiadne vedľajšie účinky neboli zistené. Výrobok je úplne bezpečný a samozrejme spĺňa všetky legislatívne štandardy EÚ.

Aké látky presne sérum KRALUX® obsahuje? +

Tu nájdete kompletné zloženie (INCI):

AQUA, MENTHA PIPERITA LEAF WATER, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, LECITHIN, PULLULAN, SCLEROTIUM GUM, XANTHAN GUM, PHENOXYETHANOL, POLYSORBATE 20, ACETYL TYROSINE, EPILOBIUM ANGUSTIFOLIUM FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CITRUS LIMON PEEL OIL, SODIUM BENZOATE, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, SODIUM PHYTATE, GLYCINE, LARIX EUROPAEA WOOD EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, SODIUM METABISULFITE, LACTIC ACID, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-20 AMIDE, DEXTRAN, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, ZINC CHLORIDE, ACETYL TETRAPEPTIDE-3, TRIFOLIUM PRATENSE EXTRACT, ALCOHOL, D-limonene, Citral, Coumarin, Linalool

Redensyl® - INCI: (Glycerin, Aqua, Sodium Metabisulfite, Larix Europaea Wood Extract, Glycine, Zinc Chloride, Camellia Sinensis Leaf Extract

Darkenyl™ - INCI: (Glycerin, Water, Acetyl Tyrosine, Sodium Metabisulfite, Glycine, Larix Europaea Wood Extract, Zinc Chloride, Camellia Sinensis Leaf Extract)

Greyverse™ - INCI: (Glycerin, Water, Palmitoyl Tetrapeptide-20 Amide)

Capixyl™ - INCI: (Butylene Glycol, Aqua, Dextran, Acetyl Tetrapeptide-3, Trifolium Pratense (Clover) Flower Extract)

Defenscalp™ - INCI: (Water, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract)

Mohlo by vás zaujímať

Zaručené tipy ako zastaviť šedivenie vlasov!

22. 3. 2023
Niekoho to stretne v dvadsiatich, niekoho napríklad až v štyridsiatich. Scenár je ale vždy rovnaký - najskôr si nájdete sem tam jeden šedivý vlas, ktorý rýchlo vytrhnete. A je po probléme. Potom ale začne šedivých vlasov pribúdať, najprv na stranách, potom na zátylku. Až sa začnú objavovať na celej…

Prečitať článok

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

Viac o nás

Hore