KRALUX GARANCIA SPOKOJNOSTI A VRÁTENIE PEŇAZÍ

Všetko má svoj čas a pozitívne zmeny séra KRALUX® nemožno pozorovať okamžite. Preto je garancia spokojnosti a vrátenia peňazí nastavená na obdobie minimálne 4 po sebe nasledujúcich mesiacov – teda minimálne 120 dní.

Patentované látky Greyverse, Redensyl, Capixyl, Darkenyl a Defenscalp obsiahnuté v sére potrebujú svoj čas, aby mohli začať v plnej miere účinkovať. K prvým zmenám dochádza po 14 dňoch pravidelného užívania. Sérum naštartuje zvýšenie produkcie kmeňových buniek vlasových folikulov. Vlasy sú lepšie vyživované po celej svojej dĺžke, rastú rýchlejšie, sú hrubšie a zlepšuje sa ich kvalita. Ďalej sa látky nadväzujú na receptory v melanocytoch a znižujú oxidatívny stres v korienkoch vlasov, čím sa spomaľuje proces šedivenia. Zároveň dochádza aj k regulácii tvorby lupín a mastných vlasov.

Pretože sme si na 100% istí účinnosti séra KRALUX®, ponúkame garanciu spokojnosti a vrátenia peňazí. Aj napriek všetkým týmto kvalitám produktu, garantujeme, že zákazníci, ktorí žiadnu zo spomínaných zmien nespozorujú a nepocítia, majú právo na vrátenie peňazí.

Ako funguje naša 100%
garancia spokojnosti a vrátenia peňazí?

1

Pred začiatkom používania je nutné vyfotiť sadu fotografií ošetrovaných oblastí (vlasov a fúzov) podľa návodu, aby sme zachytili pôvodný stav.

1 2 3 4

2

Zakúpiť jednorazovo alebo v rámci pravidelného mesačného odberu minimálne 4 ks séra KRALUX®. Následne používať minimálne po dobu 4 po sebe idúcich mesiacov (min. 120 dní). Jedno balenie produktu je navrhnuté tak, aby vydržalo pri aplikácii 1x denne na kratšie fúzy a vlasy súčasne na približne 30 dní.

          

3

Sérum KRALUX® používajte 1x denne ideálne večer po sprche. Malé množstvo séra naneste končekmi prstov do vlasov alebo fúzov, vmasírujte až na pokožku. Aspoň 1 hodinu od aplikácie nezmývajte a nechajte KRALUX® pôsobiť. Ideálne nechajte pôsobiť počas celej noci.

4

Následne každých 30 dní odfoťte vždy rovnakú sadu fotografií podľa návodu, tak aby bolo možné dokumentovať a zachytiť pokroky. Uistite sa vždy, že fotografie sú jasné a nie sú rozmazané.

          

5

Fotografie pomenujte dátumom, kedy ste ich vyhotovili.

6

Uveďte stručný opis svojej skúsenosti pri používaní séra.

          

MÁM VŠETKY PODKLADY!CHCEM UPLATNIŤ GARANCIU

Uplatnenie nároku prebehne pomocou formulára TypeForm.

Uplatniť garanciu

Vezmite prosím na vedomie, že naše produkty nie sú zamerané na tých, ktorí trpia stratou vlasov v neskorom štádiu, niektorou z foriem alopécie alebo akútnym autoimunitným ochorením - čo sú ochorenia, ktoré je nutné liečiť liekmi, nie kozmetickými prípravkami. Naša záruka sa preto nevzťahuje na žiadnu z týchto foriem vypadávania vlasov. Pokiaľ sa stretávate s niektorým z týchto problémov alebo máte pochybnosti, či je sérum KRALUX® pre vás vhodné, kedykoľvek nás kontaktujte.

Určite máte otázky

Prečo vaše vlasy a fúzy šedivejú? +

Predčasné šedivenie a nadmerné vypadávanie vlasov trápi stále väčšie percento našej populácie. Môže za to strata melanínu, ktorému predchádza oslabený proces melanogenézy a zvýšený oxidatívny stres v korienkoch vlasov.

Naozaj to funguje? +

Chcete sa zbaviť šedín hneď a bezo zvyšku. Tak to bohužiaľ budete musieť použiť farbu, žiletku alebo holiaci strojček. Ale vašu otázku chápeme a máme na ňu jednoduchú odpoveď. Sami sme muži v strednom veku, a tak sa problém šedín týka chtiac/nechtiac aj nás. Preto sme dlhú dobu študovali látky, ktoré dokážu proces šedivenia zastaviť a dokonca zvrátiť. Našli sme tie najlepšie na trhu a vyvinuli KRALUX®! Nepredávame tak vodičku zabalenú do peknej fľaštičky, ale špičkový kozmetický produkt obsahujúci tie najmodernejšie patentované aktívne látky podložené vedeckými štúdiami, ktoré aktívne bojujú proti šedinám, starnutiu a podpore rastu fúzov a vlasov. A za tým si stojíme! Produkt si tiež vyrábame sami v Ostrave, aby sme mali nad kvalitou a procesom výroby stopercentnú kontrolu (aj keď v Číne by nás to stálo o polovicu menej).

Kedy uvidím prvé výsledky? +

Sérum KRALUX® naozaj nie je prípravok, kedy po prvej aplikácii ihneď vidíte výsledok – zázraky na počkanie bohužiaľ nevieme, ale vieme im ísť pekne naproti. Pri pravidelnom užívaní séra 1x/deň sa dostavia prvé výsledky po 4 až 6 týždňoch užívania, kedy dochádza k redukcii prvých šedín v priemere o 30%, posilnenie folikul a naštartovanie procesu melanogenézy. Odporúčame však sérum KRALUX® užívať po dobu min. 3 mesiacov. Po tejto dobe naplno prejaví plný potenciál prípravku.

Ako sérum KRALUX® funguje +

Sérum KRALUX® oobsahuje patentovanú látku Greyverse™, ktorá svojimi účinkami priamo pôsobí na bunky (melanocyty) vo vlasových koríkoch, kde ovplyvňuje produkciu melanínu a zároveň redukuje oxidatívny stres, čím dokáže nielen zastaviť šedivenie, ale aj postupne navrátiť prirodzenú farbu vašich vlasov a fúzov.KRALUX®tiež obsahuje patentovanú látku Capixyl™, ktorá svojimi účinkami posilňuje vlasovú štruktúru, zabraňuje vypadávaniu vlasov a obnovuje ich prirodzený rastový proces.

Ako KRALUX® používať? +

Sérum KRALUX®sa používa 1x denne ideálne večer po sprche, kedy môže po celú noc pôsobiť. Malé množstvo séra naneste končekmi prstov do vlasov alebo fúzov, vmasírujte až na pokožku. Aspoň 1 hodinu od aplikácie nezmývajte a nechajte KRALUX®pôsobiť.

Ako dlho vydrží 1 ks balenia séra KRALUX®? +

Sérum KRALUX® obsahuje 2 fľaštičky po 15 ml. Výdrž je veľmi individuálna. Máme odskúšané, že jedno balenie pri aplikácii 1x denne na krátke fúzy a vlasy súčasne vydrží približne na 20 až 30 dní. Výdrž sa ďalej líši v závislosti od dĺžky vlasov, fúzov a množstva použitého séra na jednu aplikáciu.

Má KRALUX® nejaké vedľajšie účinky? +

Žiadne vedľajšie účinky neboli zistené. Výrobok je úplne bezpečný a samozrejme spĺňa všetky legislatívne štandardy EÚ.

Aké látky presne sérum KRALUX® obsahuje? +

Tu nájdete kompletné zloženie (INCI):

AQUA, MENTHA PIPERITA LEAF WATER, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, LECITHIN, PULLULAN, SCLEROTIUM GUM, XANTHAN GUM, PHENOXYETHANOL, POLYSORBATE 20, ACETYL TYROSINE, EPILOBIUM ANGUSTIFOLIUM FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CITRUS LIMON PEEL OIL, SODIUM BENZOATE, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, SODIUM PHYTATE, GLYCINE, LARIX EUROPAEA WOOD EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, SODIUM METABISULFITE, LACTIC ACID, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-20 AMIDE, DEXTRAN, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, ZINC CHLORIDE, ACETYL TETRAPEPTIDE-3, TRIFOLIUM PRATENSE EXTRACT, ALCOHOL, D-limonene, Citral, Coumarin, Linalool

Redensyl® - INCI: (Glycerin, Aqua, Sodium Metabisulfite, Larix Europaea Wood Extract, Glycine, Zinc Chloride, Camellia Sinensis Leaf Extract

Darkenyl™ - INCI: (Glycerin, Water, Acetyl Tyrosine, Sodium Metabisulfite, Glycine, Larix Europaea Wood Extract, Zinc Chloride, Camellia Sinensis Leaf Extract)

Greyverse™ - INCI: (Glycerin, Water, Palmitoyl Tetrapeptide-20 Amide)

Capixyl™ - INCI: (Butylene Glycol, Aqua, Dextran, Acetyl Tetrapeptide-3, Trifolium Pratense (Clover) Flower Extract)

Defenscalp™ - INCI: (Water, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract)

Mohlo by vás zaujímať

Zaručené tipy ako zastaviť šedivenie vlasov!

22. 3. 2023
Niekoho to stretne v dvadsiatich, niekoho napríklad až v štyridsiatich. Scenár je ale vždy rovnaký - najskôr si nájdete sem tam jeden šedivý vlas, ktorý rýchlo vytrhnete. A je po probléme. Potom ale začne šedivých vlasov pribúdať, najprv na stranách, potom na zátylku. Až sa začnú objavovať na celej…

Prečitať článok

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

Viac o nás

Hore